Inteligentny szlaban

 

kontakt z firmą grafita
Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

Szanowny kliencie,

w tej ofercie przedstawimy różne systemy i dodatki które ulepszają działanie szlabanów parkingowych. Nowoczesne technologie w sposób widoczny ułatwiają bezproblemowe wjazdy i wyjazdy na wyznaczone tereny oraz skutecznie kontrolują i zapisują pojazdy zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Nasza firma zajmuje się montażem systemów i urządzeń parkingowych. Zapewniamy stałą opiekę nad naszymi produktami. W działaniach kierujemy się najlepszą jakością, dbając przy tym o każdy szczegół.

Gwarantujemy pełną pomoc w usuwaniu usterek, zapewniamy gwarancję urządzeń, bez utajonych opłat. Bezproblemowo dojedziemy w wyznaczone miejsce, zapewniając wsparcie.

Oferujemy wygodne formy płatności, dostosowane do Twoich potrzeb.

Jeżeli zainteresował Cię temat nowoczesnych rozwiązań inteligentnego szlabanu zachęcamy do zapoznania się z ofertą poniżej lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego: 501 288 052. Chętnie odpowiemy a każde nurtujące pytanie i zaproponujemy najkorzystniejszą ofertę. 

 

Zaawansowana technologia, wykorzystywana coraz częściej w najprostszych urządzeniach w znaczący sposób udoskonala ich działania. Zwykły szlaban wyposażony w dodatkowe systemy i urządzenia jest przyszłością w rozwoju nowoczesnego systemu parkingowego w kraju.

Dodatkowe elementy wyposażenia, dostęp do sieci w znaczący sposób ułatwi i upłynni działanie prywatnych jak i państwowych parkingów. Nacisk na bezpieczeństwo i komfort są głównymi celami inteligentnego szlabanu.

W swojej ofercie posiadamy następujące urządzenia wykorzystywane w połączeniu ze szlabanem parkingowym:

  1. System sterowania pilotami w chmurze

  2. System z kamerą rozpoznającą tablice rejestracyjne pojazdu

  3. System zliczający samochody

Inteligentny szlaban
 

 

1. Szlaban na piloty w chmurze

Inteligentny szlaban
 

Głównym urządzeniem odpowiadający za ten wariant inteligentnego szlabanu jest polski odbiornik FLEX. Odpowiada on za zbiór i zarządzanie danymi, które w łatwy i prosty sposób można wgrać do systemu.

Uniwersalny odbiornik modułowy FLEX  ma wiele zastosowań. Jest dostosowany do działania zarówno ze szlabanami jak i bramami automatycznymi. Proste zarządzanie urządzeniami do sterowania pozwoli bezproblemowo wgrywać nowe piloty jak i te które miały już swoje zastosowanie wcześniej. Wszelkie usterki mogą być naprawione zdalnie, za pomocą systemu. Budowa modułowa odbiornika sprawia, że można w szybki sposób skonfigurować urządzenie, dostosowując się tym do zapotrzebowania klienta.

Inteligentny szlaban
 

Duża pamięć pozwoli na dodawanie wielu urządzeń sterujących. Dodatkowo widoczne są aktualne wykonywane czynności, oraz kto je przeprowadza.

Zaprogramowanie systemu, który w danej godzinie zamknie czy otworzy szlaban nigdy nie było prostsze. Solidne zabezpieczenia skutecznie chronią przed nieautoryzowaną ingerencją.

 

2. Szlaban z kamerą rozpoznającą tablice rejestracyjne

W celu upłynnienia ruchu oraz dodatkowego zabezpieczenia w systemie parkingowych wykorzystano nowoczesne kamery rejestrujące i rozpoznające tablice rejestracyjne pojazdów wjeżdżających na parking.

Inteligentny szlaban

Technologia LPR/ANPR wykorzystywana w kamerach pozwala na automatyczną identyfikację numerów tablic, rejestrację informacji i zapisanie ich w miejscu do tego przeznaczonym.

Dzięki tym elementom osoba zarządzając w prosty sposób może kontrolować kto i kiedy wjeżdża na strzeżony parking.

Dodatkowe funkcje kamer:

Rozpoznawanie marki samochodu

Rozpoznawanie koloru pojazdu

Wgranie czarnej i białej listy pojazdów oraz zarządzanie ją

Alarmowanie o nieautoryzowanych wjazdach

Ciągły monitoring i szybka reakcja

Gromadzenie danych statystycznych

Inteligentny szlaban

Aby system prawidłowo funkcjonował niezbędna jest konfiguracja i  montaż przeprowadzony przez wykwalifikowanych ludzi. Warto zwrócić uwagę na parametry takie jak: czas przejazdu, oświetlenie, dobór odpowiedniego obiektywu, miejsce montażu kamer, które mając wpływ na prawidłowe działanie. Odpowiednio zamontowany sprzęt zapewni bezproblemową pracę inteligentnego szlabanu.

 

3. Szlaban zliczający samochody

Inteligentny szlaban z wbudowanymi detektorami znacznie ułatwi żmudne szukanie wolnego miejsca parkingowego. To rozwiązanie w dużym stopniu ułatwi zarówno zarządzanie jak i komfort klientów.

Precyzyjne zliczanie i monitoring optymalnie określi dostęp do określonego obszaru.

Urządzenia montowane bezpośrednio w podłożu rejestrują zaburzenia pola magnetycznego przez pojazd i na tej podstawie wysyłają sygnał o zajęciu miejsca. Połączony system rejestruje dane i wyświetla je na tablicach, które informują o ilości wolnych miejsc.

Inteligentny szlaban

Nowoczesne detektory są bezpieczne i odporne na zmienne warunki atmosferyczne oraz nacisk czynników mechanicznych. Połączenie urządzeń siecią LoRa gwarantuje natychmiastowy przesył danych i ich przedstawienie. Raz zamontowane detektory są w stanie działać aż przez 5 lat.

Inteligentny szlaban

System parkingowy zliczający samochody oferuje bezpieczne zarządzanie oraz przejrzyste i sprawne poruszanie się po parkingu. Zaoszczędzi to cenny czas, dzięki czemu znalezienie wolnego miejsca będzie jeszcze szybsze.

 

Wszystkich zainteresowanych przedstawioną ofertą zachęcamy do kontaktu.

 

PARTNERZY GRAFITA.

 

 

szlabany nice    Szlabany came    Szlabany faac    szlabany genius

 

KONTAKT: +48 501 288 052   |   biuro@grafita.pl