Płacenie za parking

Strefy płatnego parkowania stale się rozrastają, a wraz z ich poszerzaniem oraz rozwojem nowych technologii w parkometrach stopniowo wprowadzane są kolejne metody płatności za miejsca postojowe. Współcześnie wielu ludzi rezygnuje z gotówki na rzecz karty lub płatności za pośrednictwem kodu BLIK, dlatego coraz częściej są one uwzględniane w kasach biletowych na parkingach.

Płacenie za parking

Opłacanie miejsca postojowego

Aby bezobsługowo kontrolować sytuację na swoim parkingu, warto zainwestować w inteligentne systemy kontroli wjazdu, których działanie opiera się np. na automatycznych kasach biletowych. Po zrealizowaniu płatności w dogodny dla kierowcy sposób szlaban automatycznie się uniesie, a samochód wjedzie na teren parkingu. 

Płacenie za parking

Płatność za wjazd na parking

Firma GRAFITA oferuje Państwu profesjonalną usługę montażu urządzeń i systemów parkingowych. Na rynku działamy już od ponad 30 lat, dzięki czemu udało nam się zgromadzić potrzebne doświadczenie, aby szybko i solidnie zainstalować konieczne sprzęty i technologie na Państwa parkingu.

Płacenie za parking

Metody płatności za parking

Wszelkie prace nad realizacją danego projektu wykonujemy na własną rękę, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu, że zlecenie zostanie zrealizowane z zachowaniem najwyższych standardów. 

Płacenie za parking

Płacenie za miejsce parkingowe

Oprócz montażu urządzeń i systemów parkingowych zajmujemy się również ich serwisowaniem. Po więcej szczegółów dotyczących współpracy zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Odpowiemy na Państwa każde pytanie.

Płacenie za parking