kontakt z firmą grafita

ZAMÓW SZLABAN Z PILOTEM:

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

szlaban z pilotemSZLABANY Z PILOTEM RADIOWYM.

Klasyczny model sterowania szlabanem przy użyciu pilota radiowego. Sprawdza się w każdych warunkach, umożliwia automatyzację szlabanu z samochodu, dając nieskończone możliwości dla użytkowników prywatnych, jak i przy podłączeniu kontroli dostępu na obszarach przemysłowych oraz korporacyjnych. Dodatkową zaletą montażu szlabanu z pilotem jest możliwość dodawania dużej liczby użytkowników, którzy korzystają z przejazdu strzeżonego szlabanem parkingowym. Dobór odpowiedniego radia sterującego zależny jest od natężenia ruchu oraz ilości użytkowników na danym przejeździe strzeżonym szlabanem parkingowym.

ZASTOSOWANIE PILOTA RADIOWEGO W SZLABANACH:

W naszej ofercie występują piloty dwu, jak i czterokanałowe. Zdecydowaną zaletą jest możliwość zastosowania pilota zarówno do szlabanu parkingowego, jak i do innych urządzeń sterowanych radiowo, takich jak automatyka do bram, rolety, czy też do urządzeń automatyzacji w domu. Jeżeli są Państwo zainteresowani zamówieniem szlabanu z pilotem radiowym, zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail lub telefonicznie:

KONTAKT: +48 501 288 052   |   biuro@grafita.pl

 

szlaban wjazdowy na pilota

 

RODZAJE PILOTÓW DO STEROWANIA BARIERAMI WJAZDOWYMI:

Pilotów radiowych, do sterowania szlabanem, na rynku jest bardzo dużo. Polecamy jednak wybór radia sterowania bezprzewodowego, dostosowany do wymagań konkretnego przejazdu. Poniżej przedstawiamy listę pilotów radiowych do sterowania szlabanami, oczywiście służymy pomocą przy podjęciu decyzji:

Piloty sterowania szlabanem

pilot nice era p
Pilot NICE ERA P

Pilot nice era flor

Pilot NICE ERA FLOR

pilot nice era one

Pilot NICE ERA ONE

Pilot NICE ERA INTI

pilot nice flo

Pilot NICE FLO

pilot nice flo r

Pilot NICE FLO R

Pilot nice smilo

 

Pilot NICE SMILO

Pilot nice wet

 

Pilot NICE WET

pilot nice planotime

Pilot NICE PLANOTIME

Pilot came top

Pilot CAME TOP

pilot came tam

Pilot CAME TAM

Pilot came twin

Pilot CAME TWIN

Pilot FAAC XT4 433 SLH

Pilot FAAC XT4 433 SLH

Pilot FAAC XT 433 RC

Pilot FAAC XT 433 RC

 

ZESTAW STEROWANIA SZLABANEM PRZY UŻYCIU PILOTA - RADIOODBIORNIKI:

Sterowanie szlabanem z pilota radiowego należy do najprostszych, ale i często najskuteczniejszych rozwiązań. Pełen zestaw składa się z radioodbiornika montowanego wewnątrz szlabanu, podłączony do centrali elektronicznej jednostki. Głównymi zaletami jest niezawodność systemu sterowania w każdych warunkach atmosferycznych, nawet z odległości kilkudziesięciu metrów. Dodatkowo, posiadając pilota 2-4 kanałowego, można podłączyć inne urządzenia automatyczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie kontrolować więcej niż jedno urządzenie pojedynczym pilotem. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się również przy instalacji systemu kontroli dostępu dając nieskończone możliwości w rejestracji zdarzań na parkingu lub przejeździe kontrolowanym.

Stosując radioodbiorniki kodu zmiennego mamy możliwość dodawania kolejnych użytkowników, nie zmieniając systemu sterowania szlabanem. Szlaban z pilotem jest gwarancją wieloletniej i bezawaryjnej pracy, dając pełen komfort użytkowania.

radioodbiornik sterowania szlabanem     radioodbiornik nice smilo

GRAFITA - BEZPIECZEŃSTWO BUDOWANE WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM

 
PARTNERZY NASZEJ FIRMY:

 

piloty sterowania szlabanami nice    piloty sterowania szlabanami came    piloty sterowania szlabanami faac    piloty sterowania szlabanami genius