kontakt z firmą grafita

ZAMÓW SYSTEMY PARKINGOWE W WARSZAWIE:

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

systemy parkingoweSYSTEMY PARKINGOWE WARSZAWA.

Na terenie Warszawy posiadamy najwięcej realizacji związanych z urządzeniami oraz systemami parkingowymi. Dzięki naszej wieloletniej, solidnej pracy oraz trafnych decyzji, najważniejsze instytucje rządowe (mi.n. Budynki Ministerstw), warszawskie galerie handlowe, jak i parkingi hotelowe wyposażone są w systemy parkingowe naszej firmy. Gwarantują pełne bezpieczeństwo oraz kontrolę dostępu użytkowników.

ZASTOSOWANIE SYSTEMÓW PARKINGOWYCH NA TERENIE WARSZAWY.

Nasze systemy parkingowe to pewność oraz bezpieczeństwo. Wysokie standardy, jakie narzuciliśmy konkurencji powodują, że nasze usługi są najchętniej na rynku wybierane przez najważniejsze instytucje oraz największe firmy w kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Poniżej przedstawimy listę przykładowych zastosowań systemów parkingowych w Warszawie.

 

Systemy parkingowe - kotrola dostępu

 

Systemy parkingowe w sercu Miasta Stołecznego Warszawy.

Blokady, szlabany oraz parkomaty, montowane w śródmieściu Warszawy. Równie skuteczne są systemy stosowane na osiedlach mieszkaniowych, w skład których wchodzi skuteczna kontrola dostępu, sterowanie radiowe, bądź przy użyciu kart magnetycznych.

systemy parkingowe korporacyjne


 

Systemy dla warszawskich parkingów korporacyjnych

Największą zaletą takich rozwiązań jest możliwość spojenia naszych systemów parkingowych, z istniejącą kontrolą dostępu pracowników biura. Czytniki sterujące, piloty radiowe, urządzenia parkingowe - pod indywidualne zamówienie.

Systemy parkingowe w hotelach


 

Systemy parkingowe w hotelach w Warszawie

Główną zaletą systemów wykorzystywanych w hotelach jest zapewnienie organizacji oraz kontroli nad użytkownikami. W skład najczęściej instalowanych urządzeń w hotelach wchodzą: domofony, szlabany, terminale wjazd/wyjazd, czytniki kart magnetycznych.

system parkingowy w instytucjach rządowych


 

Systemy parkingowe Warszawa dla instytucji RZĄDOWYCH

Dzięki zaufaniu oraz naszemu doświadczeniu, posiadamy wiele urządzeń w najważniejszych instytucjach państwowych na terenie warszawy.

system kontroli dostępu w galeriach handlowych


 

Systemy parkingowe Warszawa dla galerii handlowych

Systemy parkingowe w galeriach handlowych to bardzo szeroki wybór produktów. Od szlabanów, progów zwalniających, po systemy kontroli dostępu powiązane z czytnikami kart, systemów rozpoznawania tablic rejestracyjnych, systemów płatniczych, jak i zliczania wolnych miejsc.

System parkingowy na stacjach paliw
 

Systemy parkingowe w Warszawie - dla stacji benzynowych

Posiadamy systemy wspomagające oraz kierujące ruchem na stacjach benzynowych. Dzięki połączeniu urządzeń parkingowych, z pętlami indykcyjnymi, jak i systemami stosowanymi w strefie toalet płatnych, uzyskujemy spójną i bezpieczną kontrolę użytkowników stacji benzynowych w Warszawie.

 

PRODUKTY Z KATEGORII SYSTEMÓW PARKINGOWYCH W WARSZAWIE.

 

Parkomaty systemów parkingowych Warszawa

Stosowane wszędzie tam, gdzie potrzebna jest opłata za postój.
 

parkomat system parkingowy

 

Terminale wjazdowe systemu parkingowego Warszawa

Terminale umożliwiające wjazd na teren parkingu z szeroką funkcjonalnością (druk, czytniki, żetony).

 

terminal systemu parkingowego

 

Terminale wyjazdowe systemów parkingowych Warszawa

Urządzenia połączone z terminalami wjazdowymi, umożliwiające zakończenie procesu parkingowego. Szerokie zastosowanie i funkcjonalność.

 

terminal systemu parkingowego

 


Pętle indukcyjne systemów parkingowych w Warszawie

Pętle indukcyjne mają za zadanie wykrywanie pojazdu oczekującego na przejazd przez linię szlabanów, bądź innych blokad parkingowych. Niezbędny element każdej kontroli dostępu na terenie Warszawy.

petla indukcyjna

 

Kasy systemów parkingowych w Warszawie

Zdecydowanie najlepsza forma zbierania opłat na parkingu. Kasa parkingowa to multi funkcjonalne rozwiązanie, sprawdzone w każdych warunkach atmosferycznych.

 

kasa parkingowa

 

Systemy parkingowe rozpoznawania tablic rejestracyjnych

Czytniki tablic rejestracyjnych, to klucz do całkowitej kontroli użytkowników parkingów w Warszawie, w sposób zautomatyzowany. Wszystkie zdarzenia w punktach kontrolnych parkingu są rejestrowane przez system Kontroli dostępu.

system rozpoznawania tablic rejestracyjnych

 

Czytniki kart zbliżeniowych / dalekiego zasięgu / klawiatury kodów

W naszej ofercie dostępne są klawiatury kodowe oraz czytniki kart zbliżeniowych bliskiego i dalekiego pola, doskonale współpracujące z systemami parkingowymi, jak i również działające autonomicznie (sterowanie szlabanów).

 

czytniki kontroli dostępu

 

 

GRAFITA - Bezpieczeństwo budowane wieloletnim doświadczeniem

KONTAKT: +48 501 288 052   |   biuro@grafita.pl

 

 

NICE     CAME     Faac    tousek     DTM System     Roger     DEJW Systemy parkingowe